Sleva

Filtrace chlóru aktivním uhlím – 20M

7 950  6 600 

  • množství filtrační náplně 20l
  • filtrační náplň aktivní uhlí
  • oplach ručně mechanickou pákou

Popis

Specifikace zařízení:

Parametr zařízení Hodnota
tlaková láhev (průměr x výška) 8″x35″
množství filtrační náplně 20 L
filtrační náplň aktivní uhlí
řídící jednotka RX 56
typ řídící jednotky ruční mechanická
čištění filtr. náplně proplach vodou

 

Specifikace zařízení:

Filtrační zařízení pro odstranění zbytkového chloru ( dechlorace vody). Dechlorační stanicemi s aktivním uhlím lze z vody také odstraňovat některé organické látky, pesticidy a případně těžké kovy.

Čištění náplně - aktivního uhlí se provádí proplachem. Po určité době však dochází k vyčerpání absorbční kapacity aktivního uhlí, dochází ke snížení účinnosti čištění vody - -  aktivní uhlí je třeba vyměnit.

Řídicí jednotka RX 56, je ruční mechanická jednotka pákového typu. Kolem ruční ovládací páky jsou symboly označeny tři typy nastavení. Po otočení páky do příslušné polohy dochází k nastavení - filtrace náplně, rychlý oplach, zpětný proplach. Filtrace vody se provádí otočením ruční ovládací páky do polohy filtrace náplně. Praní náplně se provádí otočením ruční ovládací páky do polohy rychlý oplach popřípadě zpětný proplach. Četnost a délku praní náplně si určuje uživatel dechlorační stanice sám podle potřeby.

Dechlorační úpravny vody dle typu se skládají z jedné sklolaminátové tlakové lahve, jedné řídicí jednotky, horní a spodní trysky a filtrační náplně

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Filtrace chlóru aktivním uhlím – 20M”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.