Sleva

Vodíková voda – Generátor H2

8 450  6 950 

Vodíková voda – nový standard pití

mobilního zařízení na výrobu vodíkové vody
pro cestování, kancelář i domov
vynikají zpracování a účinnost díky ingrovanému filtru
dobíjení přes adaptér na 230V , nebo s pomocí Powerbanky přes USB

Náhradní filtrační vložky…
Zrušit výběr

Popis

Vodíková voda z Generátoru H2- voda, kterou si oblíbíte

⇒ Mobilní zařízení na výrobu vodíkové vody
Obzvláště vhodné v kombinaci s elektrickými ionizátory vody pro dosažení lepších parametrů s ORP a pH vody
⇒ Zařízení neupravuje pH vody, pouze ORP ( elektrické ionizátory upravují oba ukazatele jak pH tak i ORP)
⇒ Ideální pomocník na cesty, kanceláře a  domova
⇒ Je nutné používat nezávadnou pitnou vodu, nebo minerální vodu. Vodu nedoporučujme příliš tvrdou, aby se zařízení příliš nezanášelo vápenatou tvrdostí ( bylo by nutné častější čištění, které je velmi jednoduché)
⇒Tento generátor molekulárního vodíku je koncipovaný tak, že uživatel není odkázán pouze na jeden zdroj pitné vody z vodovodu, kterou máte právě k dispozici, můžete použít jakoukoli důvěryhodnou balenou vodu a dokonce i vodu z reverzní osmózy (RO vodu). Vodu z elektrického ionizátoru je možné použít s vyšším pH vody pro dosažení lepších výsledků s ORP a obsahem uvolněného vodíku.
⇒ Tento generátor molekulárního vodíku je možné připojit k jakékoli PET láhvi (objem do 1,5 l) s vodou prodávající se na trhu pro vyrobu vodíkové vody (upozorňujeme –  je nutný správný průměr závitového hrdla láhve)

Jak používáme vodíkovou vodu na pití a jiné účely

▣  Na rozdíl od alkalické aktivované vody z klasického ionizátoru vody zůstává hodnota pH upravené vody stejná. Vodíková voda může být také mírně kyselá, ačkoli pak nepojme tolik vodíku jako voda alkalická. U právě upravené (lehce kyselé) vody reverzní osmózou naměříme výrazně nižší obsah vodíku ve srovnání s mírně alkalickou minerální vodou.  Poměr je např.1,2 ppm k 1,9 ppm u minerální vody.
▣  Popíjejte až 0,3 l vody na 10 kg tělesné hmotnosti denně. Při vysokých teplotách a / nebo namáhavé fyzické aktivitě přiměřeně více. Používejte pokud možno alkalickou vodu. Optimální je voda jednoho z klasických ionizátorů vody Pure System s.r.o.. Ten který vytváří filtrovanou alkalickou vodu, která již obsahuje 0,6 až 1,2 ppm vodíku. Generátor molekulárního vodíku může poté díky vysokotlaké technice uložit do vody ještě více vodíku. Tato voda je také velmi vhodná pro vkládání potravin
▣  Do čerstvé vodíkové vody vložte na 15 – 30 minut ovoce, saláty, řezané květiny, syrová vejce a zeleninu. Ty se osvěží tím, že absorbují vodík, který pronikne dokonce přes vaječné skořápky. S absorpcí vodíku klesá ORP potraviny což zvýší hodnotu výživy. Smíchejte mléčné, dietní, fitness prášky atd. s vodíkovou vodou. Rozpusťte minerální a vitamínové směsi s touto vodou. Stejně příznivě tím díky rozpuštěnému vodíku klesá hodnota ORP.
▣  Kupujte koncentráty ovocných šťáv - nejlépe organické. Tím ukončíte přepravu nápojových obalů a následně zbytečné znečišťování životního prostředí. Vodu je možné s touto vodou ředit pro dosažení lepšího ORP.
▣  Mixujte alkoholické nápoje a koktejly s vodíkovou vodou. Výrazně je tím zjemníte a více si je vychutnáte.
▣  Dělejte ledové kostky z vodíkové vody.
▣  Dopřejte k pití svým domácím mazlíčkům (psům, kočkám …) vodu bohatou na vodík a všímejte si, jak se jejich srst a všeobecné zdraví pozitivně mění.

Technické specifikace Generátoru H2 na vodíkovou vodu

⇒ Výkon 10 W (provoz) / 8,4 W (nabíjení)
⇒ Výdrž baterie pro cca. 15 x použití (5 Min.) na jedno nabití – plně nabitá
⇒ Doba nabíjení Ca. 4-5 hodiny, možnost dobíjení i přes Powerbanku
⇒ Produkce vodíku je závislé na vodě a na čase 0,8 – 6,0 ppm ORP (-) 250 až (-) 700 mV (CSE)⇒ Výkon 10 W (provoz) / 8,4 W (nabíjení)
⇒ Váha: 390g ( bez vody )
⇒ Objem láhve 500ml

 

 Součást balení zařízení na výrobu vodíkové vody

⇒ Hlavní část generátoru s láhví x 1
⇒ Filter x 1 ( skladba je ze 4 druhů filtračního materiálu - alkalické kuličky, turmalínové kuličky, čisticí kuličky, zeolitové kuličky)
⇒ Adaptér & kabel x 1
⇒ Kyselina citronová na čištění zařízení  x 1
⇒ Manual x 1

Další informace

Vyberte

H2 Generátor