Automatický změkčovač vody Ecowater® eVOLUTION Duo ED

Kód: 1583
99 999 Kč 82 644 Kč bez DPH
Do týdne

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte komplexní řešení, které eliminuje usazeniny vápníku na armaturách a ve Vaší konvici, ale nemáte na instalaci dostatek prostoru? Ceníte si spolehlivých a ekonomických řešení? Chcete vlastnit nezávadné zařízení, na kterém můžete spoléhat několik let? Seznamte se s eVOLUTION Duo ED - nejúspornějším kompaktním změkčovačem vody pro byty a menší rodinné domy! 

Výhody používání změkčovače vody eVOLUTION Duo ED:

  • KOMPAKTNOST– eVOLUTION Duo ED je nejkompaktnější změkčovač vody. Ideální pro malé domy a byty, kde se počítá každý centimetr prostoru. Změkčovač eVOLUTION Duo ED se skládá ze dvou oddělených částí. Díky tomu je možné je umístit kdekoli (v kuchyni, prádelně, kotelně nebo technické místnosti).
  • FLEXIBILITA – Tento univerzální změkčovač vody nabízí širokou škálu montážních možností jako např. vedle sebe, jeden na druhý atd. Zásobník na pryskyřici se může nacházet ve vzdálenosti 2 m od zásobníku soli. Flexibilním řešením je také možnost umístit ovládací panel vně nebo uvnitř změkčovače.
  • ÚČINNOST– eVOLUTION Duo ED je nejefektivnější takto malý změkčovač vody. Díky jedinečnému distributoru a inteligentnímu řídícímu systému může změkčovač změkčit až 1350 litrů vody mezi dvěma regeneracemi (při tvrdosti vody 17 ° dH) a pro regeneraci použít 1 kg soli. V 3členné rodině, ve které je denní spotřeba vody na osobu 145 l a tvrdost vody 17 ° dH, může zařízení zůstat až 3 dny bez regenerace.
  • VÝHODA – Stačí pouze jednou za měsíc doplnit sůl do změkčovače a přístroj Vám poskytne tolik měkké vody, kolik jen budete potřebovat. Nemusíte se na to dívat, led indikátor nízkého obsahu soli vás bude informovat o potřebě doplnění.
  • BEZPEČNOST –Suchý zásobník na sůl u Duo ED zaručuje větší bezpečnost a nižší provozní náklady. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Změkčovače vody
Záruka: 2 roky