Dobrý den, vítáme Vás na našich nových webových stránkách. Stránky nejsou naplněny úplně obsahem. Pokud nemůžete najít vámi hledanou položku, tak nás prosím kontaktujte. Děkujeme za pochopení.

Velkoobchod

Velkoobchodní registrace je pro obchodníky, kteří mají zájem nakupovat zboží za účelem jeho dalšího prodeje v kamenných nebo internetových prodejnách! Dále je pro řemeslníky, kteří produkty montují.

Podmínky VO spolupráce a doplňující informace:

  • Podmínkou je nákup na živnostenský list. Kopii žinostenského listu je nutno zaslat ihned po registraci na e-mailovou adresu: info@puresystem.cz
  • Po úspěšné registraci a doručení kopie ŽIVNOSTENSKÉHO LISTU, Vám nastavíme Váš VOC ceník a o této skutečnosti informujeme zákazníka e-mailem.
    (v případě že e-mail ohledně nastavení cen neobdržíte do 3 pracovních dnů, tak nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky)
  • Po obdržení informačního e-mailu se můžete přihlásit a již by se Vám měly zobrazovat Vaše nastavené ceny.
  • V případě že Vámi požadovaná položka nebude na eshopu k dispozici, tak nás o této skutečnosti informujte, a my položku v co nejkratším čase doplníme.
  • Pokud nebude skladem Vámi objednané množství nebo varianta, tak bude klient co nejdříve telefonicky informován a bude dohodnut další postup vyřízení objednávky.
  • Vyhrazujeme si právo ZRUŠIT VOC REGISTRACI v případě podezření, že zboží nakupované na VOC registraci nemáte určené k dalšímu prodeji (toto se posuzuje na základě četnosti nákupú, na nakupovaném sortimentu a množství nakoupeného zboží), nebo montáži. O případné zrušené registraci Vás budeme informovat E-mailem, ve kterém bude i odůvodnění zrušení VOC registrace.