Pokud nemůžete najít vámi hledanou položku, tak nás prosím kontaktujte. Rádi Vám pomůžeme.

COMFORT 300

Jedinečný řídící systém zajišťující nejvyšší výkon zařízení a zároveň nejlepší komfort při používání.

Kód: 1541
23 275 Kč 19 236 Kč bez DPH
COMFORT 300
 

Kompaktní účinný změkčovač vody řady Comfort. Kompaktní řešení pro odstranění vodního kamene v bytech nebo malých rodinných domech, které používají obecní vodu. Hodí se všude tam, kde je omezený prostor pro změkčovač.

Jednotky EcoWater jsou vybaveny vysoce výkonnými filtračními vrstvami a inteligentním řídicím systémem. Neustále monitorují spotřebu vody a automaticky vypočítávají optimální množství vody a soli pro regeneraci v poměru k použitému loži. Tato jedinečná technologie zajišťuje velmi úsporný provoz a poskytuje vám měkkou vodu, kdykoli ji potřebujete.

Patentovaná elektronicky řízená hlavice je odolná vůči velkým výkyvům tlaku a horší kvalitě vody z vodovodu. Vícevrstvý válec lože vyztužený skelnými vlákny odolává korozi a vysokému tlaku vody.

Pro zajištění nejvyšší kvality jsou továrny společnosti EcoWater v USA certifikovány podle normy ISO 9001-2000. Všechny naše jednotky, včetně řady změkčovačů Comfort, jsou navrženy tak, aby se co nejvíce snížil počet jejich součástí. Jsou vyrobeny z materiálů odolných proti korozi. Výsledkem jsou spolehlivé přístroje s robustní konstrukcí, které poskytují upravenou vodu každý den.

Záruka výrobce je 5 let na kryt a ložní válec, 3 roky na řídicí hlavu a 2 roky na elektroniku.


 

 

Objem iontovýměnného materiálu: 14,2 l
Max. iontovýměnný objem: 58  m3 x °dH
Spotřeba soli na regeneraci: 0,7 - 3,8 kg
Maximální průtok: 1,4 m3/h
Snížení tlaku při max. průtoku: 0,68 bar
Pracovní tlak: 1,4 - 8,6 bar
Teplota vody: 4 - 49 °C
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabinetové provedení
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: