Pokud nemůžete najít vámi hledanou položku, tak nás prosím kontaktujte. Rádi Vám pomůžeme.

COMFORT 500 ECOMULTI*

Kód: 1550
37 749 Kč 31 198 Kč bez DPH
COMFORT 500 ECOMULTI*
 

Multifunkční filtr řady Comfort pro uživatele, kteří používají vodu z vlastního zdroje s nadlimitním obsahem železa a manganu.

 

Jednotky EcoWater jsou vybaveny vysoce výkonnými filtračními lůžky a inteligentním řídicím systémem. Neustále monitorují spotřebu vody a automaticky vypočítávají optimální množství vody a soli pro regeneraci v poměru k používanému loži. Tato jedinečná technologie zajišťuje velmi úsporný provoz a poskytuje vám měkkou vodu, kdykoli ji potřebujete.

Patentovaná elektronicky řízená hlavice je odolná vůči velkým výkyvům tlaku a horší kvalitě vody z vodovodu. Vícevrstvý válec lože vyztužený skelnými vlákny odolává korozi a vysokému tlaku vody.


Pro zajištění nejvyšší kvality jsou továrny společnosti EcoWater v USA certifikovány podle normy ISO 9001-2000. Všechny naše jednotky, včetně řady změkčovačů Comfort, jsou navrženy tak, aby se co nejvíce snížil počet jejich součástí. Jsou vyrobeny z materiálů odolných proti korozi. Výsledkem je spolehlivé zařízení s robustní konstrukcí, které poskytuje upravenou vodu každý den.

Záruka výrobce je 2 roky.


Objem iontovýměnného materiálu: 25 l
Max. iontovýměnný objem: 100 m3 x °dH
Spotřeba soli na regeneraci: 2,0 - 4,0 kg
Maximální průtok: 1,2 m3/h
Snížení tlaku při max. průtoku: 1,0 bar
Pracovní tlak: 1,4 - 8,6 bar
Teplota vody: 4 - 49 °C
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: