Filtrační konvice 3,5 l AWP2937WHT

Kód: 1752
Novinka
Značka: Philips
549 Kč 454 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Filtrační konvice s časovačem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nedostatečně filtrovaná voda může obsahovat nejen nežádoucí látky, které ovlivňují její chuť a vůni, ale také může vést k nahromadění vodního kamene v domácích spotřebičích. Přitom pití čisté vody je klíčové pro udržení vašeho zdraví a vitality. Jak tedy zajistit, že vaše voda bude vždy čistá a chutná skvěle, aniž byste museli investovat do nákladného a objemného řešení? 

Pokud nebudete filtrovat vodu efektivně, můžete časem zaznamenat negativní dopady na své zdraví a pohodu. Pití nekvalitní vody může vést k únavě, bolení hlavy a dalším zdravotním problémům. Navíc, pokud voda nechutná dobře, je pravděpodobné, že budete pít méně, což může způsobit dehydrataci. I vaše domácí spotřebiče trpí, protože vodní kámen může zkrátit jejich životnost a zvýšit vaše výdaje na opravy a údržbu.

Naštěstí je zde naše filtrační nádoba na vodu, která přináší jednoduché, ale efektivní řešení. S naší nádobou dostanete vodu, která nejenže chutná skvěle, ale je i zdravá. Díky kompaktním rozměrům se vejde přímo do dveří vaší ledničky, takže čistá voda bude vždy na dosah. Navíc s digitálním časovačem nezapomenete filtr včas vyměnit, a díky filtru Micro X-Clean od společnosti Philips budete mít jistotu, že vaše voda je zbavena všech nežádoucích látek. Investujte do svého zdraví, úspory peněz a pohodlí s naší filtrační nádobou na vodu, protože si zasloužíte jen to nejlepší.

Technické údaje

Objem džbánku3,6 litrů
Kapacita filtrované vody2,5 litru
Rychlost průtoku vody0,3 l/min.
Náhradní filtrační patronaAWP210/AWP211/AWP212  (balení po 3 ks)