Reverzní osmóza PHILIPS AUT3268

Kód: 1716
Značka: Philips
5 490 Kč 4 537 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Pokročilá filtrace reverzní osmózou a vylepšená chuť vody

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Milí milovníci čisté vody, víme, že každý den se setkáváte s potřebou dostatku kvalitní pitné vody. Ať už se jedná o přípravu zdravých jídel, pitný režim během dne, nebo prostě o to, mít jistotu, že to, co pijete, je nejčistší a nejzdravější možnost, kterou můžete své rodině nabídnout. 

Je vám jasné, že voda z kohoutku nemusí vždy splňovat vaše standardy čistoty a chuti. Znečištění, jako jsou chemikálie, těžké kovy, a dokonce mikroorganismy, mohou být v běžné vodě přítomny, a mohou negativně ovlivnit zdraví vaší rodiny a chuť vody, kterou pijete. 

Pokud nebudete mít kvalitní filtrační systém, může to mít dlouhodobé negativní důsledky pro vaše zdraví. Můžete se setkat s častými žaludečními problémy, nebo dokonce s vystavením škodlivým látkám, které by mohly vést k vážnějším zdravotním komplikacím. Navíc, špatná chuť vody může snížit vaši motivaci k dostatečnému pitnému režimu, což je klíčové pro celkovou pohodu. 

Představujeme vám čtyřstupňovou filtraci reverzní osmózou, nejnovější řešení pro vaše obavy o kvalitu vody. Díky našemu systému, který filtruje částice až o velikosti 0,0001 mikronu, se můžete spolehnout na to, že ve vaší vodě nezůstanou žádné nežádoucí kontaminanty. S nádržkou o objemu 10,60 litru nikdy nedojde k nedostatku čisté vody pro vaši rodinu a průtok 2 l/min zaručí, že čerstvá voda bude vždy rychle k dispozici. Vylepšená chuť vody z našeho systému znamená, že budete pít více a užívat si každý doušek s jistotou, že podporujete zdraví vaší rodiny nejlepším možným způsobem. Investujte do čtyřstupňové filtrace reverzní osmózou a užijte si čistou, zdravou vodu každý den. Váš zdravý životní styl si zaslouží nejčistší vodu a my vám ji můžeme poskytnout.

Technické údaje

Filtrační materiál


Uhlíkový blok

Mineralizační filtr

Membrána reverzní osmózy (283,90 l/den)

Polypropylen

Životnost filtruFiltr RO: 24–36 měsíců

Mineralizační+PP+CB filtr: 6–12 měsíců

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Reverzní osmóza
Záruka: 2 roky
Provedení RO: S nádržkou