Průmyslový změkčovač vody Comfort 3.6

Kód: 1439
30 195 Kč 24 955 Kč bez DPH

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednomodulový průmyslový změkčovač vody Comfort 3.6 se používá pro centrální úpravu vody. Zcela komfortní a praktický změkčovač vody díky automatické řídicí jednotce typu HYS-1Com, která řídí celý proces regenerace zcela automaticky bez nutnosti dohledu technika údržby. Řídicí hlava provádí regeneraci zpravidla v nočních hodinách po vyčerpání nastavené kapacity. Kapacita nebo objem regenerované vody se sleduje pomocí malého vodoměru na výstupu z řídicí hlavice. 


Velkou výhodou této regulační hlavice je, že během regenerace dává surovou vodu, takže v případě nouze nezůstane domácnost nebo budova bez vody.
Další výhodou je možnost nastavit - přímo na regulační hlavici - míchání surové vody tak, aby ve vodě zůstalo určité množství vápníku a hořčíku (tvrdost kolem 5 německých stupňů - 5 °dH). Co se týče obsluhy, je třeba sledovat pouze to, aby sůl byla stále v zásobníku na sůl, aby mohla probíhat správná regenerace - iontová výměna.
Velikost změkčovací stanice se pro domácnost nejoptimálněji volí podle kapacity tak, aby stanice prováděla regeneraci jednou, maximálně dvakrát týdně. V tomto případě je poměr nákladů nejoptimálnější z hlediska ceny zvolené velikosti zařízení a spotřeby soli. 


Průtok:2,0 - 3,6 m³/h 
Kapacita:320 °dH x m³ 
Řídící hlava:HYS-1Com
Připojení:1"
Připojení na odpad:1/2"
Množství změkčovací hmoty:100 l
Nádrž na sůl:200 litrová
Spotřeba soli:7,0 - 19,2 kg
Velikost nádoby:13"x 54"x 2,5" 
Rozměry v cm:155 x 89 x 22 
Hmotnost:110,7 kg                                                        

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednomodulové
Záruka: 2 roky