Průtoková reverzní osmóza PHILIPS 800 GPD (AUT7006) 2 l/min

Kód: 1728
Značka: Philips
14 490 Kč 11 975 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Mineralizační filtr ?
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Nejvýkonnější reverzní osmóza od PHILIPS

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Znáte ten pocit, když se chystáte napít čisté, osvěžující vody, ale nejste si jisti její kvalitou? Voda je základním prvkem našeho zdraví a každodenního života. Přesto je často těžké zajistit, aby voda z kohoutku byla nejen chutná, ale také zdravotně nezávadná. Naše domovy a kanceláře potřebují spolehlivé řešení, které nám zajistí dostatek čisté vody pro nás a naše blízké. 

Voda z kohoutku může obsahovat nežádoucí látky, jako jsou chlor, těžké kovy nebo dokonce mikroorganismy, které mohou mít dlouhodobě negativní vliv na vaše zdraví. Kromě toho může špatná chuť nebo zápach vody vést k tomu, že ji budete pít méně, což může mít za následek nedostatečný příjem tekutin. Tyto problémy mohou vyvolávat obavy a stres při každodenním používání vody pro pití, vaření či hygienu. 

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké dlouhodobé důsledky může mít konzumace nekvalitní vody na vaše zdraví? Nečistoty ve vodě mohou vést k zdravotním problémům, jako jsou zažívací obtíže, alergické reakce nebo i vážnější onemocnění. Dále, pokud nebudete pít dostatečné množství kvalitní vody, může to negativně ovlivnit vaši koncentraci, výkonnost a celkovou pohodu. Je nezbytné najít řešení, které eliminuje tyto rizika a zajišťuje, že voda, kterou pijete, je bezpečná a zdravá.

Představte si, že máte doma systém, který vám zaručí neustále čistou a bezpečnou vodu. Reverzní osmóza PHILIPS s výkonem 800 GPD AUT7006 je špičkovým řešením pro okamžitou hloubkovou filtrace vody. Tento systém používá pokročilou technologii reverzní osmózy k odstranění až 99,9% nežádoucích nečistot, těžkých kovů a bakterií. Díky vysokému výkonu 800 GPD získáte dostatek čisté vody pro celou rodinu nebo kancelář bez čekání. S naším systémem reverzní osmózy PHILIPS se můžete napít kdykoliv během dne a být si jisti, že vaše voda je nejen čistá, ale také chutná. Už žádné starosti s kvalitou vody, s naším systémem si můžete být jisti, že pečujete o zdraví sebe a svých blízkých. 

Nečekejte, až se z malých obav stanou velké problémy. Investujte do reverzní osmózy PHILIPS a zajistěte si klidnou mysl a zdraví pro celou rodinu. Kontaktujte nás ještě dnes a začněte cestu k lepší vodě a lepšímu životu!

Kvalita a výkon bez kompromisů

TECHNICKÉ ÚDAJE

Filtrační výkon

Snížení obsahu chlóru až 99 %                                                 
Redukce množství bakterií až 99,999 %
Snižování kalnosti Ano
Redukce množství pesticidů až 99 %
Snížení tvrdosti vody Ano až 99%
Redukce množství virů až 99,999 %
Redukce množství těžkých kovů až 99 %
Redukce množství chemikálií až 99 %
Redukce množství usazenin Ano

Obecné specifikace

Rozměry výrobku                           448*135*393 mm                             
Vstupní teplota vody 5-38  °C
Průtok (l/min) 2,1 l/min
Použitelný provozní tlak 0,1~0,4 MPa
Poměr odtoku vody 2:1
Spotřeba 110 W  
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Reverzní osmóza
Záruka: 2 roky
Provedení RO: Bez nádržky