Automatický změkčovač vody Ecowater® eVOLUTION Refiner Power

Kód: 1632
99 999 Kč 82 644 Kč bez DPH
Do týdne

Detailní informace

Detailní popis produktu

eVOLUTION Refiner Power je změkčovač vody 2 v 1 pro větší rodinné domy, kde je vyžadována vysoká účinnost a vyšší průtok vody. Optimální kombinace změkčovacího lože a aktivního uhlí komplexně zlepšuje kvalitu vody v celé domácnosti.

Zjistíte, že můžete mít ještě více než jen měkkou vodu. Vestavěný filtr s aktivním uhlím odstraňuje nepříjemnou chuť a zápach vody z vodovodu, zatímco iontoměničové lože vaši vodu změkčuje! Už žádné tahání těžkých a drahých lahví s vodou, žádná výměna filtračních patron několikrát ročně. Refiner vyžaduje pouze doplňování solných tablet a spotřebuje až o 75 % méně soli než jiná zařízení tohoto typu!

Změkčovací zařízení je vybaveno Wi-Fi, takže můžete sledovat výkon a spotřebu vody na svém chytrém telefonu, tabletu nebo počítači odkudkoli, i mimo domov. Máte přístup k informacím, jako je počet dní, za které dojde sůl v nádrži, množství odstraněného vodního kamene, počet dní do vyčerpání soli nebo nadnormální spotřeba vody, která vás upozorní například na únik vody.

Řídící hlavice:1" DDV
Víko nádrže na sůl:Samospouštěcí
Automatické hlídání stavu soli:Ano
Algoritmus:Nová formule 1
Osvětlení nádrže na sůl:Ano
Wifi:Ano
Elektronika:Zabezpečení ve speciálním opláštění                               
Celková výška:114 cm
Výška nádrže na sůl:87 cm
Vzdálenost by-pass-podlaha:100 cm
Šířka:35,5 cm
Hloubka:51 cm
Napájení:Transformátor: 240 Volt (AC) - 28 V, 50 Hz (AC)      

Doplňkové parametry

Kategorie: Změkčovače vody
Záruka: 2 roky